‹ terug naar alle berichten

Extra dank alle vrijwilligers Open Dag

Terugblik op OPEN DAG 14 april 2019

Dankzij een perfecte organisatie en de tomeloze inzet van onze leden en natuurlijk ook het mooie weer, kunnen wij terugkijken op een fantastische Open Dag gisteren.

Wij hebben naar schatting zo’n 50 mensen mogen ontvangen, die zich door een team van gastheren en -vrouwen, onder genot van een kopje koffie met gebak, hebben laten informeren over onze club.  Daarna gingen ze onder begeleiding van een andere groep vrijwilligers, een balletje slaan, chippen of putten.  Onze pro Paul Berkhout was ook aanwezig om de nodige instructies te verlenen.

Daarna bleven nog vele gasten op het terras en in het clubhuis napraten.  Ons Horeca team onder leiding van Con had natuurlijk weer veel  lekkere hapjes klaar staan.

Onze sponsor GolfPlaza was aanwezig met een stand met de nieuwste clubs, karren en andere golfbenodigdheden!

Ik wil graag, namens het Bestuur, alle vrijwilligers enorm bedanken voor “going the extra mile”.  Zonder jullie was dit niet mogelijk geweest!  Ook een woord van dank aan Golfschool Paul Berkhout en GolfPlaza.  

Kaj den Daas

Geplaatst op: maandag 15 april 2019