‹ terug naar alle berichten

Baer Hanraets overleden

In de nacht van zondag op maandag is Baer Hanraets overleden. Nadat zijn voltallige familie op zondagmiddag afscheid van hem heeft kunnen nemen is hij enkele uren daarna rustig heengegaan.

Baer was al lange tijd ziek en we hebben vaak gedacht dat zijn einde nabij was. Maar de vechter die hij was gaf niet op en telkens zagen we hem weer op de golfbaan of in het clubhuis. Tot voor kort. Zijn ziekte maakte het hem steeds moeilijker totdat het echt niet meer ging.

Baer heeft heel veel betekend voor Golfclub Son. Hij heeft de huidige IT infrastructuur opgebouwd, hij heeft de Golfson app ontworpen en was jarenlang voorzitter van de IT-commissie. Ook maakte hij deel uit van diverse ad hoc commissies. Kortom, er werd nooit een vergeefs beroep op Baer gedaan.

Daarnaast vond hij gelukkig ook tijd om te golfen: hij was mede-oprichter en animator van een al jarenlang spelende maandagmiddaggroep. Want praten kon Baer: uitermate onderhoudend en beschikkend over een enorm brede kennis over zeer uiteenlopende zaken. Zijn interesses kenden geen grenzen. Hij sprak diverse talen door en vanwege zijn vele Philips dienstreizen naar Oost-Europa en Azië. Bovendien was Baer een gourmand: hij hield niet alleen van lekker eten en drinken, hij kon ook enorm goed koken.

Kortom Baer was een interessante, veelzijdige, boeiende man.

Zo zullen we hem ons herinneren!


Geplaatst op: dinsdag 17 juni 2025