‹ terug naar alle berichten

Even voorstellen, Cecil Brown onze nieuwe golfpro

Met ingang van  donderdag 7 november verzorgt Cecil Brown op dinsdag en donderdag de golflessen bij GolfSon. De overige werkdagen geeft hij les op golfclub den Heikant.

Cecil is “geboren en getogen” op de golfbaan in Aruba, waar zijn vader les gaf.

Het golfen is hem dus met de paplepel ingegoten.

Overigens: wisten jullie dat Cecil  van 1994 tot 2000 ook al pro bij golfSon was? Bij een aantal van onze leden blijkt hij nog steeds bekend. Tot onze verrassing zien we zijn zoon Michael  in die periode meerdere keren vermeld op de borden in ons clubhuis als kampioen strokeplay . (hij had vroeger hcp 4). Zou er zoiets als een golfgen bestaan?

Cecil is een pro A, dat wil zeggen dat hij HCP 0 heeft. In de periode 2000 - 2005 maakte hij deel uit van het Nederlandse golfteam. Tegenwoordig doet hij voor de fun nog mee aan de Senioren Tour.

Leden die vroeger van Cecil les hebben gehad typeren hem als kundig, consequent en met veel geduld . Zelf vertelt Cecil dat hij zijn plezier in het lesgeven vooral haalt uit het zien van vooruitgang bij zijn leerlingen (of het nu een beginner is of een single handicapper).

Wil je les nemen? Individueel of in groepsverband?

Dat kan; veel is mogelijk. Op de site van Cecil, vind je alle info mbt lessen en prijzen

De link naar de website van Cecil vind je door in de menubalk van onze site op “Golfles” te klikken.

Wij wensen Cecil een fijne tijd bij onze golfclubGeplaatst op: dinsdag 5 november 2019